Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp2lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Dyskoteka karnawałowo-walentynkowa

Kategoria:

zabawa karnawalowa1012 lutego w środę odbyła się w naszej szkole dyskoteka karnawałowo - walentynkowa.

 

Uczniowie klas I – VIII bawili się na pięknie udekorowanym balonikami górnym korytarzu, a nasze przedszkolaczki w swojej sali. Uczniowie w fantastycznych strojach i humorach tańczyliw rytmach muzyki Dance, house oraz disco – polo. Był to czas, kiedy uczniowie po raz ostatni przed Świętami Wielkanocnymi mogli przebrać się za postacie z bajek, filmów czy książek i oddać się szaleństwu dyskotekowemu.

Dzięki Samorządowi Uczniowskiemu, który zorganizował kawiarenkę żaden z uczestników zabawy nie był głodny ani spragniony. Nad całością czuwali wychowawcy poszczególnych klas. Wszyscy zadowoleni wracali do domów.

Krystyna Kuliga

zabawa karnawalowa1