Dyskoteka karnawałowo-walentynkowa

zabawa karnawalowa1012 lutego w środę odbyła się w naszej szkole dyskoteka karnawałowo - walentynkowa.

Uczniowie klas I – VIII bawili się na pięknie udekorowanym balonikami górnym korytarzu, a nasze przedszkolaczki w swojej sali. Uczniowie w fantastycznych strojach i humorach tańczyliw rytmach muzyki Dance, house oraz disco – polo. Był to czas, kiedy uczniowie po raz ostatni przed Świętami Wielkanocnymi mogli przebrać się za postacie z bajek, filmów czy książek i oddać się szaleństwu dyskotekowemu.

Dzięki Samorządowi Uczniowskiemu, który zorganizował kawiarenkę żaden z uczestników zabawy nie był głodny ani spragniony. Nad całością czuwali wychowawcy poszczególnych klas. Wszyscy zadowoleni wracali do domów.

Krystyna Kuliga

zabawa karnawalowa1