w Lipnicy Wielkiej

Nasi sportowcy

Kategoria:

pilka_gminnystrzelecW pierwszym półroczu roku szkolnego 2019/2020 nasi uczniowie wyróżniali się dużą aktywnościa sportową. Pod kierunkiem pana Andrzeja Buronia- nauczyciela wychowania fizycznego sięgali po wysokie trofea w różnych dyscyplinach sportowych.

W jesiennych biegach przełajowych o Puchar Burmistrza Rabki Zdroju – runda jesienna, Bartosz Kowalczyk zajął II miejsce.

biegi_rabka

Nasza reprezentacja wzięła udział w gminnym turnieju piłki ręcznej dziewcząt w kategorii szkół podstawowych. Dziewczęta po zaciekłym boju przegrały ostatni mecz z drużyną z Kiczor, zajmując ostatecznie II miejsce.

siatkowka

W mistrzostwach Gminy Szkół Podstawowych klas IV –VI nasza drużyna wygrała wszystkie mecze i zajęła I miejsce.

pilka_gminny

W Igrzyskach Powiatu Nowotarskiego w Halowej Piłce Nożnej nasz drużyna zajęła III miejsce.

pilka_powiatowe

W Igrzyskach Ośrodka Rabka Zdrój w Halowej Piłce Nożnej – I miejsce. Baniowski Filip został wyróżniony statuetką za „najlepszego zawodnika”.

pilk_NT

Nasza drużyna zajęła I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej dla uczniów klas VII i VIII.