Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp2lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

XLIV Wojewódzki Przegląd Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia- Florka

Kategoria:

IMG-20200124-WA0002W dniu 23.01.2020 r. odbył się XLIV Wojewódzki Przegląd Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia – Florka w Białym Dunajcu.

 

Z gminy Lipnica Wielka na przegląd pojechała 16 osobowa grupa dzieci i młodzieży z rodzicami oraz opiekunami. Grupa ta została wyłoniona przez komisję w przesłuchaniach XXVII Gminnego Przeglądu Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Piotra Borowego w Lipnicy Wielkiej. Ze Szkoły Podstawowej Nr 2 zakwalifikowało się 5 uczniów: Marszałek Hubert, Jazowska Julia, Wojtusiak Justyna, Kowalczyk Oliwia i Lichosyt Anna. Nasi recytatorzy i gawędziarze pięknie prezentowali się podczas występów.

Hubert Marszałek i Ania Lichosyt zdobyli wyróżnienia.

Serdecznie gratulujemy!

Przewodniczący jury prof. Józef Kąś podziękował wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom za podjętą pracę i trud włożony w przygotowanie uczniów.

Krystyna Smoleń