Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp2lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Wizyta duszpasterska

Kategoria:

koleda9Czas po Świętach Bożego Narodzenia w naszej polskiej tradycji to czas spotkań rodzin z duszpasterzem tzw. kolęda. Ponieważ w szkole spędzamy sporo czasu możemy śmiało stwierdzić, że szkoła to wielka rodzina. Dlatego też 10 stycznia 2020r. przyjęliśmy w naszej społeczności szkolnej Ks. Wikariusza Damiana Obrała, który przybył do nas z wizytą duszpasterską.

 

Przywitaliśmy go śpiewem kolę, potem była wspólna modlitwa o potrzebne łaski dla nauczycieli, wychowawców, pracowników naszej szkoły, uczniów i ich rodzin. Ks. Damian pobłogosławił i poświęcił naszą szkołę oraz zgromadzonych na uroczystości nauczycieli, pracowników i uczniów. Następnie Pani Dyrektor Edyta Mikłusiak podziękowała Ks. Damianowi Obrałowi za obecność wśród nas. Na koniec wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę „Dzisiaj w Betlejem” i w tej radosnej atmosferze rozeszliśmy się do klas na zajęcia.

Krystyna Kuliga

koleda5