Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp2lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Szkolne Przygody Gangu Słodziaków...

Kategoria:

slodziaki1Czytanie pełni niezwykle ważną rolę w rozwoju dziecka – pobudza wyobraźnię, uczy samodzielnego myślenia, ćwiczy pamięć i koncentrację. Sieć sklepów Biedronka, świadoma wagi tego tematu, aktywnie wspiera inicjatywy na rzecz czytelnictwa wśród najmłodszych i ich rodziców.

 

W tym roku szkolnym wzięliśmy udział w „Szkolnych Przygodach Gangu Słodziaków”, który inspirował dzieci do codziennego czytania i pobudzał w nich odpowiedzialność za środowisko naturalne. Otrzymaliśmy „Słodziaki” oraz pakiety materiałów informacyjnych i motywacyjnych, które wspomogły nas i motywowały do codziennego czytania oraz pomogły w rozwijaniu świadomości ekologicznej.

Uczniowie klas młodszych

(B. O.)

slodziaki2