Idą Święta, nie o sms-ie lecz o kartce pamiętaj

kartkiNasz szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej kampanii podkreślającej, jak ważne jest wspólne - dzieci i rodziców - tworzenie i wysyłanie kartek świątecznych do osób najbliższych.

Nasi uczniowie otrzymali kartki świąteczne celem ich dodatkowego ozdobienia i napisania życzeń świątecznych wspólnie ze swoimi rodzicami. Wszystkie te prace wzięły udział w szkolnym konkursie plastycznym na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Celem kampanii jest zwrócenie uwagi wszystkich polskich rodzin, jak ważne są bezpośrednie relacje osobiste, szczególna pamięć o członkach swojej rodziny, wspólne spędzanie czasu wolnego, jak również – a może nawet przede wszystkim – kultywowanie tradycji pisania kartek świątecznych.

Prac wpłynęło bardzo dużo, wszystkie piękne, staranie ozdobione z świątecznymi życzeniami, prawidłowo zaadresowane, w odpowiednim miejscu naklejonym znaczkiem pocztowym, dlatego wybór był bardzo trudny. Po długich dyskusjach w końcu postanowiono…

Protokół z konkursu „Idą Święta, nie o sms-ie lecz o kartce pamiętaj”

Jury w składzie: Krystyna Smoleń, Barbara Omylak, Krystyna Kuliga, Katarzyna Kulka, s. Miriam.

Jury konkursowe przyznało następujące miejsca:

I m. Julia Jazowska klasa III, Ewelina Wnęk klasa III

II m. Anna Jazowska klasa 0a, Nikola Karnafel klasa I

III m. Justyna Praszek klasa I, Oliwia Praszek klasa III.

Wszystkie pozostałe, przepięknie udekorowane kartki świąteczne zostały wyróżnione.

Krystyna Kuliga, Krystyna Smoleń

kartki4