mis7W dniu 25 listopada dzieci z oddziałów przedszkolnych obchodziły uroczyście Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Tego dnia dzieci przyszły do szkoły ze swoimi ulubionymi i kochanymi  pluszakami - misiami.  Zabawka ta towarzyszy dzieciom  od najmłodszych lat, to nie tylko pluszowa przytulanka, to "ktoś" bardzo bliski, czuły, cierpliwy i często niezastąpiony. Dzieci przedstawiały swoje maskotki i opowiadały, dlaczego są dla nich takie ważne. Następnie poznały historię Misia i wysłuchały opowiadania o misiu, czytanego przez nauczyciela.

Po wspólnych rozmowach, rozpoczęły się konkursy oraz zabawy ruchowe z Przytulankami. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i  radości. Na koniec dzieci w prezencie otrzymały plakietki z napisem „ Przyjaciel Misia” oraz kolorowe baloniki.

Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Beata Pakos, Anna Karlak

mis8