Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp2lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Kategoria:

mis7W dniu 25 listopada dzieci z oddziałów przedszkolnych obchodziły uroczyście Światowy Dzień Pluszowego Misia.

 

Tego dnia dzieci przyszły do szkoły ze swoimi ulubionymi i kochanymi  pluszakami - misiami.  Zabawka ta towarzyszy dzieciom  od najmłodszych lat, to nie tylko pluszowa przytulanka, to "ktoś" bardzo bliski, czuły, cierpliwy i często niezastąpiony. Dzieci przedstawiały swoje maskotki i opowiadały, dlaczego są dla nich takie ważne. Następnie poznały historię Misia i wysłuchały opowiadania o misiu, czytanego przez nauczyciela.

Po wspólnych rozmowach, rozpoczęły się konkursy oraz zabawy ruchowe z Przytulankami. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i  radości. Na koniec dzieci w prezencie otrzymały plakietki z napisem „ Przyjaciel Misia” oraz kolorowe baloniki.

Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Beata Pakos, Anna Karlak

mis8