Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp2lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Dzień Edukacji Narodowej

Kategoria:

DN3Szczególny to dzień - Święto polskiej Szkoły i Nauczycieli. W tym dniu uczniowie mają okazję złożyć wszystkim Nauczycielom podziękowanie za przekazaną wiedzę i za trud włożony w kształtowanie serc i umysłów.

 

Z tej też okazji uczniowie klasy II w imieniu całej społeczności szkolnej wyrazili swoją wdzięczność poprzez program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawcy pani Bogumiły Machajda.

W programie tym znalazły się różne wątki tematyczne, od humorystycznych, codziennych sytuacji szkolnych do podziękowań za trudną pracę i opiekę. Nie zabrakło również słowa „przepraszam”. Na koniec uczniowie złożyli życzenia wszystkim nauczycielom oraz wręczyli symboliczne kwiaty na ręce obecnych Nauczycieli, zarówno pracujących jak również emerytów zaproszonych na tą uroczystość.

 Bogumiła Machajda

DN2