Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp2lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Wycieczka przedszkolaków do sklepu owocowo – warzywniczego

Kategoria:

warzwniakDnia 01.10.2019r. grupa Smerfów i Krasnali udała się do pobliskiego sklepu owocowo - warzywnego.

 

Celem wycieczki było utrwalenie przez dzieci nazw warzyw i owoców. Pani sprzedawczyni przyjęła dzieci z uśmiechem i dużą serdecznością. Przedszkolaki  z ogromnym zainteresowaniem oglądały i dotykały owoce i warzywa, zwłaszcza te mniej znane, zachwycały się różnorodnością ich kształtów, kolorów i odmian. Pani sprzedawczyni pokazała również przetwory, które zastępują nam świeże owoce i warzywa, zwłaszcza zimą. Dzieci dowiedziały się jak ważne dla naszego organizmu są owoce i warzywa i jak często powinniśmy je jeść.

Wizyta w sklepie była bardzo interesująca i pouczająca dla przedszkolaków.

Beata Pakos

warzwniak8