Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp2lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Światowy Dzień Przedszkolaka

Kategoria:

dz_przedszkolaka20.09.2019r.  zerowiaki z naszej szkoły obchodziły „Światowy Dzień Przedszkolaka”. 

 

Wszyscy swoje święto mają
Tańczą, skaczą i śpiewają
Przedszkolaki przykład dają
i też swoje święto mają”

      Już od samego rana panowała wesoła i radosna atmosfera. Po przywitaniu się, dzieci przy dźwiękach muzyki rozpoczęły wspólną zabawę. Zerowiaki śpiewały ulubione piosenki, brali udział w różnych konkursach i zabawach integracyjnych. Nie zabrakło zabaw z balonami. Dużą frajdę sprawiło dzieciom dekorowanie balonika według własnego pomysłu. W dalszej części uroczystości panie złożyły przedszkolakom najlepsze życzenia z okazji ich święta.
        Impreza udała się znakomicie. Przyniosła wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

Beata Pakos i Anna Karlak