Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Zakonczenie roku szkolnego 2018/2019

Kategoria:

z_rokuWe wtorek 18 czerwca 2019r. o godzinie 16.00 cała społeczność naszej szkoły zgromadziła się na górnym korytarzu by uroczyście pożegnać klasę VIII oraz podsumować rok szkolny 2018/2019 i otrzymać zasłużone nagrody za ciężką pracę.

 

Na początku głos zabrała pani dyrektor Edyta Mikłusiak, która powitała wszystkich zebranych na uroczystości i wprowadziła sztandar szkoły, w obecności którego nasi obecni absolwenci złożyli przyrzeczenie godnego reprezentowania naszej szkoły i poszanowania przekazywanych w niej wartości. Następnie uczniowie klasa VIII przedstawili w formie słowno-muzycznej zabawne scenki z życia szkoły. Jan Kowalczyk zadbał o nastrój swoim występem instrumentalnym na skrzypcach. Potem przyszedł czas na niespodziankę w formie prezentacji multimedialnej wykonanej przez byłą naszą uczennicę Karolinę Lichosyt, a o którą zadbała wychowawczyni pani Teresa Baniowska. Zobaczyliśmy naszych ósmoklasitów na przestrzeni 9 lat. Krótkie wspomnienie, które dawało dużo radości i wzruszeń. Następnie przedstawiciele rodziców klasy VIII podziękowali za owocną współpracę. Później zostały wręczone listy gratulacyjne rodzicom uczennic wyróżniających się właściwą postawą i bardzo dobrymi wynikami w nauce w czasie pobytu w szkole podstawowej. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie przez klasę VII swoim starszym kolegom pamiątkowych kubków z ich zdjęciami i krótkimi rymowankami na ich temat. Na końcu pani dyrektor podziękowała wszystkim za ogromną pracę w mijającym roku szkolnym i rozdano zasłużone nagrody. Po zakończeniu uroczystości pani dyrektor przypomniała, że kolejnego dnia uczniowie spotkają się w klasach z wychowawcami, gdzie nastąpi wręczenie świadectw.

Życzymy udanych wakacji!

Krystyna Kuliga

z_roku2