Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Scena Małego Aktora

Kategoria:

przeglad2W dniu 5 czerwca 2019 roku w sali Domu Ludowego odbył się VI Gminny Przegląd Teatralny dla Zerówek i Przedszkoli "Scena Małego Aktora". Tegorocznym tematem przewodnim była dowolna tematyka z elementami języka angielskiego. 

 

Nasze zerówki wystąpiły z przedstawieniem „Przygoda niegrzecznej żabki”. Dzieci odgrywając role: żabek, pszczółek, bocianów, motyli, biedronek, zajączków, opowiedziały o małej żabce, która uciekła z domu i którą wszyscy szukali. Zguba w końcu odnalazła się i przeprosiła swoją mamę za złe zachowanie. Zwierzątka, na cześć odnalezionej żabki, urządziły zabawę. Wszystkie dzieci wyszły wtedy na scenę i zaśpiewały razem piosenkę Bug’n Roll tańcząc przy niej żywiołowo.

Beata Pakos, Anna Karlak

przeglad5