Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów

D_O510 czerwca po raz kolejny w naszej szkole zorganizowaliśmy Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów. Nasi obecni zerówkowicze mogli przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa.

Gospodarzami tego dnia była klasa trzecia. Maluszki po przekroczeniu progu naszej klasy zostali przywitani przez panią Krystynę Kuligę, która pokrótce przedstawiła plan działania w tym dniu. Najpierw była wspólna zabawa taneczna w rytmie przywitanki:

„Wszyscy są, witam Was,
zaczynamy, bo już czas…”

Wreszcie zmęczone, ale szczęśliwe i pełne wrażeń, dzieciaczki wróciły do siebie.

K.K.

D_O9