Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

W poszukiwaniu wymarzonego zawodu

Kategoria:

zawodyNasi uczniowie biorą udział w projekcie „Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce II”.

 

Przed uczniami klasy III gimnazjum oraz ósmych wybór szkoły, zawodu…

To bardzo trudne zadanie, dlatego też troszczymy się o podniesienie u uczniów zdolności do podejmowania właściwych decyzji dotyczących dalszej ścieżki edukacyjnej i zawodowej. Uczniowie biorą udział w projekcie „Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce II” i realizują różne działania, m. in. odwiedzili dwa zakłady produkcyjno-usługowe w Jabłonce „Wiktoria” i „Orawskie Ciacho”, gdzie mieli okazję „od środka” zobaczyć, jak wygląda praca w niektórych zawodach.

Młodzieży naszej szkoły życzymy trafnych i satysfakcjonujących wyborów edukacyjnych.

Teresa Baniowska

zawody2