Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Dyskoteka walentynkowo - karnawałowa

Kategoria:

walentynki313 lutego br. od godziny 13.30 w naszej szkole miała miejsce dyskoteka karnawałowo- walentynkowa organizowana przez Samorząd Uczniowski.

 Najpierw bawili się najmłodsi – od 13.30 do 15.00, klasy IV-VII od 15.00-17.00, a klasa VIII oraz uczniowie oddziałów gimnazjalnych tańczyli do 19.00. Wszyscy wspaniale bawili się przy muzyce przygotowanej przez naszych szkolnych DJ – u najmłodszych niezawodni: Kacper Witek, Karol Czerwień i Jakub Jasiura. Rodzice uczniów, jak i sami uczniowie, przygotowali na zabawę pyszne ciasta, ciasteczka, galaretki i babeczki, za co bardzo serdecznie im dziękujemy. Uczniowie miło spędzili popołudniowy czas.  

POCZTA WALENTYNKOWA

14 lutego 2019 roku w naszej szkole panował kolor miłości - czerwony. Kto tylko mógł przyszedł do szkoły ubrany właśnie w tym kolorze. Szkolne korytarze ozdobiły czerwone serca, pojawiły się walentynkowe plakaty, na których można było wpisać pozdrowienia walentynkowe dla tych, których darzy się sympatią. Najbardziej jednak wyczekiwany przez wszystkich w tym dniu był szkolny listonosz. To on w walentynkowe przedpołudnie odwiedzał nasze klasy i dostarczał miłe liściki, małe upominki, czarujące widokówki od tajemniczych wielbicieli. Było wiele emocji.

B.O.

walentynki2