Dyskoteka walentynkowo - karnawałowa

walentynki313 lutego br. od godziny 13.30 w naszej szkole miała miejsce dyskoteka karnawałowo- walentynkowa organizowana przez Samorząd Uczniowski.

POCZTA WALENTYNKOWA

14 lutego 2019 roku w naszej szkole panował kolor miłości - czerwony. Kto tylko mógł przyszedł do szkoły ubrany właśnie w tym kolorze. Szkolne korytarze ozdobiły czerwone serca, pojawiły się walentynkowe plakaty, na których można było wpisać pozdrowienia walentynkowe dla tych, których darzy się sympatią. Najbardziej jednak wyczekiwany przez wszystkich w tym dniu był szkolny listonosz. To on w walentynkowe przedpołudnie odwiedzał nasze klasy i dostarczał miłe liściki, małe upominki, czarujące widokówki od tajemniczych wielbicieli. Było wiele emocji.

B.O.

walentynki2