Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Akcje charytatywne

Kategoria:

serceNa terenie naszej szkoły z inicjatywy różnych osób i instytucji w I okresie roku szkolnego 2018/2019 prowadzone były różnorodne akcje charytatywne. Chętnie wspomagaliśmy wszystkich, którzy tej pomocy potrzebowali.

 

Były to m.in. akcja „Góra grosza”- zbiórka pieniężna, „Sursum corda”- zakup świątecznych kartek dobroczynnych, pomoc Lence Cholewie – zbiórka plastikowych nakrętek, zbiórka czapek, rękawic i skarpet dla bezdomnych, zbiórka fantów na turniej „Łączy nas piłka”, z których dochód w całości przeznaczono dla Dawida, chłopca z Kiczor borykającego się z chorobą nowotworową, udział w Gminnym Konkursie „Na Najpiękniejszego Anioła”, które zostały sprzedane, a dochód przeznaczono na dzieci z Lipnicy borykające się z ciężkimi chorobami,  zbiórka żywności dla domu dziecka w Krakowie, pomoc finansowa „Dla Michała”, wspieraliśmy misje biorąc udział w kolędowaniu (...).

Dziękujemy za Wasze wielkie serca i zawsze pomocne dłonie, za każdy dobry gest w kierunku potrzebujących jakiejkolwiek pomocy. Pamiętajcie:

KAŻDA RADOŚĆ, KTÓRĄ NIESIEMY INNYM, ZAWSZE DO NAS POWRÓCI”

(B.O.)