Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Dzień Babci i Dziadka

Kategoria:

dzBDZ1W dniu 7 stycznia 2019 roku, w grupie pięciolatków naszej szkoły, odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.

 

Dzieci zaprezentowały program artystyczny, w którym starały się wyrazić swoją miłość i szacunek, a następnie wręczyły prezenty swoim ukochanym Dziadkom. Po części oficjalnej wnukowie wraz z Babciami i Dziadkami zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia.

Uroczysta akademia została przygotowana przez panie: Annę Karlak, Katarzynę Wontorczyk oraz Beatę Pakos.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

Beata Pakos

dzBDZ2