Andrzejki w oddziałach zerowych

IMG_168129 listopada 2018 roku nasze Przedszkolaki, z grupy Smerfów, Krasnali oraz przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Kiczorach – grupa Żabek, przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych.

Sala Ludowa, gdzie odbyła się zabawa powitała wszystkich przekraczających jej próg tajemniczym, andrzejkowym nastrojem. Przyczyniła się do tego zapewne magiczna dekoracja, ale również piękne stroje dzieci. W tym dniu nie zabrakło wróżek, księżniczek, magików, rycerzy i wielu innych postaci bajkowych. Dzieci mogły, jeśli tylko chciały, zajrzeć w przyszłość i sprawdzić co je czeka. W tym celu wychowawczynie przygotowały znane andrzejkowe wróżby, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się również czas na słodki poczęstunek. W ten magiczny dzień przedszkolaki nie tylko zapoznali się z tradycją andrzejkową, ale też lepiej poznały swoich młodszych i starszych kolegów.

Mamy nadzieję, że dzieci będą mile wspominać tą wspólną zabawę, bowiem bawiliśmy się wyśmienicie.

Anna Karlak, Beata Pakos