Czyste powietrze wokół nas

czyste_powietrze1Dnia 04.10. 2018r. odbyła się uroczysta akademia pod hasłem „Czyste powietrze wokół nas”, w której uczestniczyli przedstawiciele Urzędu Gminy oraz rodzice.

Akademię rozpoczęła pani dyrektor Edyta Mikłusiak witając przybyłych gości i przypominając list Marszałka Województwa Małopolskiego. Następnie dzieci z oddziałów zerowych przedstawiły program artystyczny, w którym poruszyły problem zanieczyszczania powietrza oraz przekazały wskazówki, co należy robić, aby poprawić jakość powietrza.

Po przedstawieniu głos zabrali przedstawiciele Urzędu Gminy: pan Grzegorz Kocur oraz pani Danuta Klapisz, którzy podziękowali małym aktorom za występ oraz przekazali dla szkoły oczyszczacz powietrza. Otrzymane urządzenie będzie służyło dzieciom oddziałów zerowych i z pewnością wpłynie pozytywnie na ich samopoczucie i zdrowie.

Dziękujemy organizatorom całej akcji za możliwość udziału w tym przedsięwzięciu.

Anna Karlak, Beata Pakos, Katarzyna Wontorczyk

czyste_powietrze