Pomóż Oliwii uprawiać sport

Każdego roku bierzemy udział w akcji „Szkoło Pomóż i Ty”, którą w naszej szkole prowadzi Samorząd Uczniowski. W tym roku szkolnym wspomogliśmy, dzięki Waszym otwartym i wielkim sercom, 17-letnią Oliwię Kielusiak, która pomimo przepukliny oponowo-rdzeniowej i niedowładu kończyn dolnych jest aktywną i wzorową uczennicą z pasjami.

Z uwagi na jej stan zdrowia fizycznego niezbędne jest zapewnienie jej systematycznej rehabilitacji wspomagającej dalszy rozwój i sprawność. Pasją Oliwii są sporty i taniec. Specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny tj. aktywny, sportowy wózek inwalidzki oprócz rehabilitacji ułatwi Oliwii realizację jej pasji poprzez udział w kursach tańca i zawodach sportowych. Koszt takiego sprzętu to około 15 000 zł, dlatego od ofiarności i wrażliwości ludzi zależeć będzie ułatwienie Oliwii spełnienia marzeń o uprawianiu sportu. W tym roku zebraliśmy 220 złotych. Dziękujemy Wychowawcom, którzy zachęcili Was do udziału w tej akcji, a Wam za pozytywny stosunek do osób potrzebujących i cierpiących, za otwartość, życzliwość i dobro, za wszystko czym potraficie się dzielić z drugim człowiekiem.

Dziękujemy!!!

Samorząd Uczniowski (B.O.)