Rozpoczęcie roku szkolnego

IMG_20170904_091126W dniu 4 września 2017r. w naszej szkole rozpoczął się rok szkolny 20017/2018 uroczystym apelem.

Najpierw o godzinie 8.00 uczestniczyliśmy we Mszy Świętej, zaraz po tym udaliśmy się do Sali Domu Ludowego. Tam wszystkich przybyłych powitał pan dyrektor Andrzej Buroń. Nawiązał do wydarzeń z 1 września 1939r. i aby oddać hołd poległym w II wojnie światowej i godnie rozpocząć nowy roku szkolny odśpiewaliśmy Hymn Polski w obecności Sztandaru Szkoły. Następnie dyrektor poinformował o obowiązujących w obecnym roku szkolnym zmianach administracyjnych. Potem p. Barbara Omylak odczytała list od Pani Ministra Edukacji Narodowej - Anny Zalewskiej. Później pan dyrektor przedstawił Grono Pedagogiczne i wskazał sale, którymi poszczególne klasy będą się opiekować. Nawiązał do zdroworozsądkowego podchodzenia do bezpieczeństwa w drodze do szkoły, w szkole oraz w powrotach do domu. Na końcu rozeszliśmy się do klas gdzie spotkaliśmy się z wychowawcami.

Krystyna Kuliga

IMG_20170904_091308