Dz_KobietDzień 8 marca był w naszej szkole dniem wyjątkowym i uroczystym. Chłopcy z Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem p. Sylwii Lichosyt, w imieniu swoim i męskiej części społeczności szkolnej, złożyli wszystkim Kobietom- tym dużym i małym najserdeczniejsze życzenia.

Następnie przytoczono ciekawostki dotyczące znaczenia imion Pań pracujących w naszej szkole. Wszystkie Panie zostały obdarowane kwiatami, a dziewczynki otrzymały słodki upominek.

Dzień Kobiet stał się również pretekstem do przeprowadzenia przez SU plebiscytu. Chłopcy z całej szkoły wybierali najbardziej lubiane koleżanki w poszczególnych kategoriach. Oto wyniki głosowania:

NAJBARDZIEJ KOLEŻEŃSKA- Paulina Gąbarczyk kl. I

NAJBARDZIEJ WYSPORTOWANA- Joanna Klapisz kl. III,Aleksandra Marcinek kl. III

Klasy IV- VI

NAJMĄDRZEJSZA- Karolina Klapisz kl. V i Anna Karnafel kl. IV

NAJSYMPATYCZNIEJSZA- Justyna Krzyś kl. VI

NAJBARDZIEJ POMOCNA- Katarzyna Bandyk kl.

Dziewczyny otrzymały pamiątkowe medale. Szkoda, że taki dzień nie pojawia się częściej w kalendarzu.

Dzisiaj dzień piękny, uroczysty!

Taki dzień raz w roku się zdarza,

gdy 8 marca z gwarem wiosny

wytryśnie z kartek kalendarza.

Tak, to wspaniałe, wielkie święto,

więc spieszą chłopcy i panowie

z bukietem życzeń w barwach kwiatów -

uśmiechnąć się do wszystkich kobiet.

Sylwia Lichosyt

Dz_Kobiet2