16788401_168880026947457_1149503529_nSzkoła to nie tylko nauka i praca. To także wychowanie, z którym wiąże się zabawa, integracja, zdrowa rywalizacja. Takie cele mają organizowane co roku w naszej szkole walentynki.

Dzień wcześniej Samorząd Uczniowski ogłosił, że na górnym korytarzu znajduje się skrzynka na walentynkową pocztę. Zainteresowani (czasem oznacza to nieśmiałych) wrzucać mogli do niej kartki z wyrazami sympatii. We wtorek, 14 lutego szkolni listonosze dostarczyli wyjątkową pocztę do adresatów, co sprawiło iż w tym dniu malowało się na twarzach wiele zadowolonych uśmiechów, a na drugi dzień była okazja potańczyć ze swoją sympatią w rytmach disko. Sądzę, że będziemy pamiętać tę wyjątkową atmosferę aż do przyszłego roku.

K. Kuliga

walentynki