Bal Maskowy

b_maskowy 049W sobotę 28 stycznia 2017 roku w godz. od 15.00 do 18.00 w naszej szkole odbył się bal maskowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci nie tylko z naszego środowiska lokalnego, ale również z poza niego.

Tego dnia Dom Ludowy zamienił się w salę balową. Dzięki staraniom rodziców salę przyozdobiły różnokolorowe latające balony. Zjawiskowy wygląd, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosił prowadzący imprezę pan DJ przebrany za klauna. Dzieci i ich opiekunowie przebrani w kolorowe stroje, wcielili się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Prowadzący urozmaicał zabawę tańcami, pląsami, zabawami, quizami, karnawałowymi korowodami i na koniec pokazem tańczących mydlanych baniek . W czasie zabawy można było posilić się słodką przekąską i napić się czegoś dobrego, oraz zrobić pamiątkową fotkę w foto-budce.

Niestety radosna zabawa musiała się w końcu skończyć. Po godzinie 18.00 zadowoleni i pełni wrażeń uczestnicy zabawy wrócili do swoich domów.
Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się, Radzie Rodziców i pomagającym Rodzicom – serdecznie dziękujemy!

Krystyna Kuliga

b_maskowy 011