"Sekretne życie zwierzaków domowych"

kino001W dniu 14.03.2017r. do naszej szkoły przyjechało kino! Oglądaliśmy film pt. ,,Sekretne Życie Zwierzaków Domowych”.

Jest to animowana komedia. W filmie zawarto dużą ilość dowcipów, a postacie Chloe, Buddy, Duke, Bridżet , Max, Mel, Dziadek, Tuptuś i Dziubek to bardzo zabawne zwierzaki, które nieustannie wykręcają śmieszne numery. A zaczęło się tak … Do Maxa - spokojnie mieszkającego ze swoją panią - wprowadza się Duke, pies który nie ma domu. Muszą dzielić się wszystkim! Max postanawia szantażować nowego przybysza. A znów Duke na spacerze wpadł na pomysł, aby wkręcić Maxa w akcję, dzięki której pozbędzie się przeciwnika, ale… Co ja będę dalej opowiadał, oglądnijcie sami!

Film bardzo mi się podobał i myślę, że obejrzę go jeszcze niejeden raz.

Bartosz Karkoszka kl. V